CP853345H
DigiKey raktári szám
102-4443-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CP853345H
Leírás
PELTIER, 30 X 30 X 3.45 MM, 8.5
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
TEC (hőelektromos hűtő) 43,1W / 27°C 8.5 A 80°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CP853345H modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Delta Tmax / Th
70°C / 27°C
Gyártó
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Magasság
3,45mm
Sorozat
Fokozatok száma
1
Csomagolás
Doboz
Max. áram
8.5 A
Alkatrész státusza
Aktív
Max. feszültség
8.8 V
Típus
TEC (hőelektromos hűtő)
Ellenállás
850 mOhms
Méretek
Négyzet - 30.00mm H. x 30.00mm Sz.
Üzemi hőmérséklet
80°C
Qmax / Th
43,1W / 27°C