CP604020395H
DigiKey raktári szám
CP604020395H-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CP604020395H
Leírás
PELTIER, 40 X 20 X 3.95 MM, 6.0
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
TEC (hőelektromos hűtő) 27,5W / 27°C 6 A 80°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CP604020395H modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Delta Tmax / Th
70°C / 27°C
Gyártó
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Magasság
3,95mm
Sorozat
Fokozatok száma
1
Csomagolás
Doboz
Max. áram
6 A
Alkatrész státusza
Aktív
Max. feszültség
7.6 V
Típus
TEC (hőelektromos hűtő)
Ellenállás
1.09 Ohms
Méretek
Négyszögletes - 40,00mm H. x 20,00mm Sz.
Üzemi hőmérséklet
80°C
Qmax / Th
27,5W / 27°C