CP393365H
DigiKey raktári szám
102-4047-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CP393365H
Leírás
PELTIER, 30 X 30 X 3.65 MM, 3.9
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
TEC (hőelektromos hűtő) 35,2W / 27°C 3.9 A 80°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CP393365H modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Delta Tmax / Th
70°C / 27°C
Gyártó
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Magasság
3,65mm
Sorozat
Fokozatok száma
1
Csomagolás
Doboz
Max. áram
3.9 A
Alkatrész státusza
Aktív
Max. feszültség
15.7 V
Típus
TEC (hőelektromos hűtő)
Ellenállás
3.5 Ohms
Méretek
Négyzet - 30.00mm H. x 30.00mm Sz.
Üzemi hőmérséklet
80°C
Qmax / Th
35,2W / 27°C