CEB-27048-L100
DigiKey raktári szám
2223-CEB-27048-L100-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CEB-27048-L100
Leírás
PIEZO DISC 27X.48MM, LEAD WIRES
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
4.4 kHz Visszacsatolás Hangjelző 30V p-p 1,063" átmérő (27,00mm) 300 Ohms
Kategória
Típus
Visszacsatolás
Impedancia
300 Ohms
Sorozat
Kapacitás / frekvencia
20000pF / 100Hz
Csomagolás
Tálca
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 60°C
Méretek
1,063" átmérő (27,00mm)
Frekvencia
4.4 kHz
Bemeneti feszültség (max.)
30V p-p