CEB-20FD64
DigiKey raktári szám
102-1129-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CEB-20FD64
Leírás
BUZZER ELEMENT STD 6.5KHZ 20MM
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
6.4 kHz Visszacsatolás Hangjelző 30V p-p 0,787" átmérő (20,00mm) 400 Ohms
EDA / CAD modellek
CEB-20FD64 modellek
Típus
Visszacsatolás
Impedancia
400 Ohms
Sorozat
Kapacitás / frekvencia
10000pF / 1kHz
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Méretek
0,787" átmérő (20,00mm)
Frekvencia
6.4 kHz
Bemeneti feszültség (max.)
30V p-p