CEB-27028-L100
DigiKey raktári szám
2223-CEB-27028-L100-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CEB-27028-L100
Leírás
PIEZO DISC 27X.28MM, LEAD WIRES
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2.9 kHz Visszacsatolás Hangjelző 30V p-p 1,063" átmérő (27,00mm) 200 Ohms
Kategória
Típus
Visszacsatolás
Gyártó
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Impedancia
200 Ohms
Sorozat
Kapacitás / frekvencia
30000pF / 100Hz
Csomagolás
Tálca
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 60°C
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
1,063" átmérő (27,00mm)
Frekvencia
2.9 kHz
Végződtetés
vezetékek
Bemeneti feszültség (max.)
30V p-p