VS3V3BA1EST15R
DigiKey raktári szám
VS3V3BA1EST15RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
VS3V3BA1EST15RCT-ND - Vágott szalag (CT)
VS3V3BA1EST15RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
VS3V3BA1EST15R
Leírás
TVS DIODE 3.3VWM 8VC DSN0603-2
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
8V bilincs 3,5A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt DSN0603-2, SOD-962, SMD0603
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
VS3V3BA1EST15R modellek
Kategória
Max. impulzusáram (10/1000µs)
3,5A (8/20µs)
Gyrt.
Teljesítmény elosztás
28W
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Hálózatvédelem
No
Alkatrész státusza
Aktív
Felhasználás
univerzális
Típus
Zener
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Kétirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
3,3V (max.)
Tokozás
0201 (0603 metrikus)
Átütési feszültség (min.)
4V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
8V