SSM3K15ACT,L3F
DigiKey raktári szám
SSM3K15ACTL3FTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SSM3K15ACTL3FCT-ND - Vágott szalag (CT)
SSM3K15ACTL3FDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SSM3K15ACT,L3F
Leírás
MOSFET N-CH 30V 100MA CST3
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 30 V 100mA (Ta) 100mW (Ta) Felületszerelt CST3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SSM3K15ACT,L3F modellek
Kategória
Rds On (max.) / Id, Ugs
3,6ohm / 10mA, 4V
Gyrt.
Ugs(th) (Max) / Id
1,5V / 100µA
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
13.5 pF @ 3 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
100mW (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
150°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
30 V
Gyártói tokozás
CST3
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
2,5V, 4V