ABM11-40.000MHZ-B1U-T3
DigiKey raktári szám
535-15013-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
535-15013-1-ND - Vágott szalag (CT)
535-15013-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ABM11-40.000MHZ-B1U-T3
Leírás
CRYSTAL 40.0000MHZ 10PF SMD
Részletes leírás
40 MHz ±10ppm kristály 10pF 60 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ABM11-40.000MHZ-B1U-T3 modellek
Kategória
Terhelő kapacitás
10pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
60 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Frekvencia
40 MHz
Frekvenciastabilitás
±10ppm
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,023" (0,59mm)