RTR025N03TL megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
Rohm Semiconductor
Raktáron: 19 459
Adatlap
Similar
Rohm Semiconductor
Raktáron: 26 659
Adatlap
Similar
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
Raktáron: 4
Infineon Technologies
Raktáron: 738
Infineon Technologies
onsemi
N csatornás 30 V 2,5A (Ta) 1W (Ta) Felületszerelt TSMT3
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RTR025N03TL
DigiKey raktári szám
RTR025N03TLTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
RTR025N03TLCT-ND - Vágott szalag (CT)
RTR025N03TLDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RTR025N03TL
Leírás
MOSFET N-CH 30V 2.5A TSMT3
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
RTR025N03TL modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
1,5V / 1mA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
4.6 nC @ 4.5 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ugs (Max)
12V
Alkatrész státusza
Hamarosan már nem vásárolható
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
220 pF @ 10 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
1W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
30 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
TSMT3
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
2,5V, 4,5V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
92mohm / 2,5A, 4,5V