MPZ1608S101ATAH0
DigiKey raktári szám
445-MPZ1608S101ATAH0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-MPZ1608S101ATAH0CT-ND - Vágott szalag (CT)
445-MPZ1608S101ATAH0DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MPZ1608S101ATAH0
Leírás
FERRITE BEAD 100 OHM 0603 1LN
Részletes leírás
100 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus) 3A 30mohm
EDA / CAD modellek
MPZ1608S101ATAH0 modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
3A
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
30mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Max. magasság
0,030" (0,75mm)
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Impedancia / frekvencia
100 Ohms @ 100 MHz