RQ5E030AJTCL
DigiKey raktári szám
RQ5E030AJTCLTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
RQ5E030AJTCLCT-ND - Vágott szalag (CT)
RQ5E030AJTCLDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RQ5E030AJTCL
Leírás
MOSFET N-CHANNEL 30V 3A TSMT3
Részletes leírás
N csatornás 30 V 3A (Ta) 1W (Ta) Felületszerelt TSMT3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RQ5E030AJTCL modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
1,5V / 1mA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
2.1 nC @ 4.5 V
Ugs (Max)
±12V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
240 pF @ 15 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
1W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
30 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
4,5V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
75mohm / 3A, 4,5V