RB531SM-30T2R
DigiKey raktári szám
RB531SM-30T2RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
RB531SM-30T2RCT-ND - Vágott szalag (CT)
RB531SM-30T2RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RB531SM-30T2R
Leírás
DIODE SCHOTTKY 30V 200MA EMD2
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 30 V 200mA Felületszerelt EMD2
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RB531SM-30T2R modellek
Kategória
Sebesség
Kis jel =< 200mA (Io), Bármilyen sebesség
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
10 µA @ 10 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Technológia
Gyártói tokozás
EMD2
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
30 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
125°C (max.)
Vezetési áram (Io)
200mA
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
350 mV @ 10 mA