RB521SM-60T2R
DigiKey raktári szám
RB521SM-60T2RTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
RB521SM-60T2RCT-ND - Vágott szalag (CT)
RB521SM-60T2RDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RB521SM-60T2R
Leírás
DIODE SCHOTTKY 60V 200MA EMD2
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 60 V 200mA Felületszerelt EMD2
Kategória
Sebesség
Kis jel =< 200mA (Io), Bármilyen sebesség
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
100 µA @ 60 V
Gyártói tokozás
EMD2
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
60 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
125°C (max.)
Vezetési áram (Io)
200mA
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
600 mV @ 200 mA