ESD5Z3.3T5G
DigiKey raktári szám
ESD5Z3.3T5GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
ESD5Z3.3T5GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
ESD5Z3.3T5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ESD5Z3.3T5G
Leírás
TVS DIODE 3.3VWM 14.1VC SOD523
Gyártói standard átfutási idő
54 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
14,1V bilincs 11,2A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt SOD-523
EDA / CAD modellek
ESD5Z3.3T5G modellek
Kategória
Teljesítmény elosztás
158W
Felhasználás
univerzális
Alkatrész státusza
Aktív
Kapacitás / frekvencia
105pF / 1MHz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Egyirányú csatornák
1
Ellenfeszültség (tip.)
3,3V (max.)
Tokozás
SC-79, SOD-523
Átütési feszültség (min.)
5V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
14,1V
Alap típusszám
Max. impulzusáram (10/1000µs)
11,2A (8/20µs)