RB501VM-40TE-17
DigiKey raktári szám
RB501VM-40TE-17TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
RB501VM-40TE-17CT-ND - Vágott szalag (CT)
RB501VM-40TE-17DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RB501VM-40TE-17
Leírás
DIODE SCHOTTKY 40V 100MA UMD2
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 40 V 100mA Felületszerelt UMD2
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RB501VM-40TE-17 modellek
Kategória
Sebesség
Kis jel =< 200mA (Io), Bármilyen sebesség
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
30 µA @ 10 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapacitás / Ur, F
6pF / 10V, 1MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
40 V
Gyártói tokozás
UMD2
Vezetési áram (Io)
100mA
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
125°C (max.)
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
550 mV @ 100 mA