SD0805S040S0R1
DigiKey raktári szám
478-7801-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
478-7801-1-ND - Vágott szalag (CT)
478-7801-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SD0805S040S0R1
Leírás
DIODE SCHOTTKY 40V 100MA 0805
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 40 V 100mA Felületszerelt 0805 (2012 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SD0805S040S0R1 modellek
Kategória
Sebesség
Kis jel =< 200mA (Io), Bármilyen sebesség
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
30 µA @ 40 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Technológia
Gyártói tokozás
0805 (2012 metrikus)
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
40 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 125°C
Vezetési áram (Io)
100mA
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
500 mV @ 100 mA