TS09-63-25-WT-260-SMT-TR
DigiKey raktári szám
2223-TS09-63-25-WT-260-SMT-TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2223-TS09-63-25-WT-260-SMT-TRCT-ND - Vágott szalag (CT)
2223-TS09-63-25-WT-260-SMT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TS09-63-25-WT-260-SMT-TR
Leírás
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
 Adatlap
EDA / CAD modellek
TS09-63-25-WT-260-SMT-TR modellek
Külső méretek
6,10mm x 3,70mm
Működtetési erő
260gf
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 80°C
Névleges áram / feszültség
0,05A / 12VDC
Működtetési hossz
0,25mm
2,50mm