APHHS1005SURCK
DigiKey raktári szám
754-1104-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
754-1104-1-ND - Vágott szalag (CT)
754-1104-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
APHHS1005SURCK
Leírás
LED RED CLEAR CHIP SMD
Részletes leírás
piros 630nm LED jelzőlámpa - diszkrét 1,95V 0402 (1005 metrikus)
EDA / CAD modellek
APHHS1005SURCK modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
1,95V
Gyrt.
Üzemi áram
20mA
Csúcs hullámhossz
645nm
Méretek
1,00mm H. x 0,50mm Sz.
Max. magasság
0,60mm
Lencse mérete
0,80mm x 0,50mm