HHXC350ARA271MJA0G
DigiKey raktári szám
565-HHXC350ARA271MJA0GTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
565-HHXC350ARA271MJA0GCT-ND - Vágott szalag (CT)
565-HHXC350ARA271MJA0GDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HHXC350ARA271MJA0G
Leírás
CAP ALUMHYB 270UF 20% 35V SMD
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
270 µF 35 V Alumínium-polimer kondenzátorok Radiális, Henger - SMD 20mohm 4000 óra / 125°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
HHXC350ARA271MJA0G modellek
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
4000 óra / 125°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Búgóáram (magas frekvencián)
2 A @ 100 kHz
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Kapacitás
270 µF
Max. magasság (beültetve)
0,413" (10,50mm)
Tűrés
±20%
Lemezen elfoglalt terület (felületszerelt)
0,406" H. x 0,406" Sz. (10,30mm x 10,30mm)
Névleges feszültség
35 V
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
20mohm