EDZVT2R3.3B
DigiKey raktári szám
EDZVT2R3.3BTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
EDZVT2R3.3BCT-ND - Vágott szalag (CT)
EDZVT2R3.3BDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
EDZVT2R3.3B
Leírás
DIODE ZENER 3.3V 150MW EMD2
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 3.3 V 150 mW Felületszerelt EMD2
EDA / CAD modellek
EDZVT2R3.3B modellek
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
120 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
20 µA @ 1 V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Max. teljesítmény
150 mW