MYMGM5R012ELA5RN_view2.jpg
MYMGM5R012ELA5RN
DigiKey raktári szám
811-MYMGM5R012ELA5RNTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
811-MYMGM5R012ELA5RNCT-ND - Vágott szalag (CT)
811-MYMGM5R012ELA5RNDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MYMGM5R012ELA5RN
Leírás
DC/DC CONV 7.5-15V/1.8-5V 12A
Gyártói standard átfutási idő
57 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nem izolált PoL modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 1,8 ~ 5V 12A 7,5V - 15V Bemenet
Kategória
Max. kimeneti áram
12A
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
60 W
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tulajdonságok
állítható kimenet, PMBus™, távoli BE/KI, távoli érzékelés
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
Nem izolált PoL modul
Hatásfok
95,7%
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (min.)
7,5V
Tokozás
56-SMD modul
Bemeneti feszültség (max.)
15V
Méretek
0,41" H. x 0,35" Sz. x 0,20" M. (10,5mm x 9,0mm x 5,0mm)