2920L150/60MR
DigiKey raktári szám
18-2920L150/60MRTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
18-2920L150/60MRCT-ND - Vágott szalag (CT)
18-2920L150/60MRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
2920L150/60MR
Leírás
POLYSWITCH RESETTABLE PPTC
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Polimer formájú PTC regenerálódó biztosíték 60V 1.5 A Ih Felületszerelt 2920 (7351 metrikus), konkáv
Kategória
Kioldási idő
5 s
Vezetési ellenállás (Ri) (min.)
70 mOhms
Sorozat
Kioldás utáni ellenállás (R1) (max.)
250 mOhms
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Max. feszültség
60V
Méretek
0,290" H. x 0,202" Sz. (7,36mm x 5,12mm)
Max. tartóáram (Ih)
1.5 A
Vastagság (max.)
0,071" (1,80mm)
Kioldási áram (It)
3 A
Tanúsítvány
cURus
Max. áram
20 A