PIC18F46K80-I/PT
DigiKey raktári szám
PIC18F46K80-I/PT-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PIC18F46K80-I/PT
Leírás
IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44TQFP
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
PIC PIC® XLP™ 18K Mikrovezérlő IC 8 bites 64MHz 64KB (32K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10)
EDA / CAD modellek
PIC18F46K80-I/PT modellek
Csomagolás
Tálca
RAM mérete
3,6K x 8
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
1,8V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Adatátalakítók
A/D 11x12b
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Sebesség
64MHz