BZX84C12VLYFHT116
DigiKey raktári szám
846-BZX84C12VLYFHT116TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
846-BZX84C12VLYFHT116CT-ND - Vágott szalag (CT)
846-BZX84C12VLYFHT116DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX84C12VLYFHT116
Leírás
DIODE ZENER 12V 250MW SOT23
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 12 V 250 mW ±5,42% Felületszerelt SOT-23
Kategória
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 8 V
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
150°C (TJ)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q101
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tűrés
±5,42%
Tokozás
Max. teljesítmény
250 mW
Gyártói tokozás
SOT-23
Max. impedancia (Zzt)
25 Ohms