BZX84B12VLFHT116
DigiKey raktári szám
BZX84B12VLFHT116TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BZX84B12VLFHT116CT-ND - Vágott szalag (CT)
BZX84B12VLFHT116DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX84B12VLFHT116
Leírás
DIODE ZENER 12V 250MW SSD3
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 12 V 250 mW ±1,67% Felületszerelt SSD3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BZX84B12VLFHT116 modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 8 V
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
150°C (TJ)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Minősítés
AEC-Q101
Tűrés
±1,67%
Tokozás
Max. teljesítmény
250 mW
Gyártói tokozás
SSD3
Max. impedancia (Zzt)
25 Ohms