BZX84B12VLYT116
DigiKey raktári szám
846-BZX84B12VLYT116TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
846-BZX84B12VLYT116CT-ND - Vágott szalag (CT)
846-BZX84B12VLYT116DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BZX84B12VLYT116
Leírás
DIODE ZENER 12V 250MW SOT23
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 12 V 250 mW ±1,67% Felületszerelt SOT-23
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
25 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 8 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
150°C (TJ)
Tűrés
±1,67%
Gyártói tokozás
SOT-23
Max. teljesítmény
250 mW