BR24T16NUX-WTR
DigiKey raktári szám
BR24T16NUX-WTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BR24T16NUX-WCT-ND - Vágott szalag (CT)
BR24T16NUX-WDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BR24T16NUX-WTR
Leírás
IC EEPROM 16KBIT VSON008X2030
Vevői azonosító
Részletes leírás
EEPROM Memória IC 16Kbit I2C 400 kHz VSON008X2030
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BR24T16NUX-WTR modellek
Kategória
Memória interfész
I2C
Gyrt.
Órajelfrekvencia
400 kHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Írási ciklusidő (szó, lap)
5ms
Alkatrész státusza
Elavult
Tápfeszültség
1,6V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)