BR24G16NUX-3TTR
DigiKey raktári szám
BR24G16NUX-3TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BR24G16NUX-3TCT-ND - Vágott szalag (CT)
BR24G16NUX-3TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BR24G16NUX-3TTR
Leírás
IC EEPROM 16KBIT VSON008X2030
Vevői azonosító
Részletes leírás
EEPROM Memória IC 16Kbit I2C 400 kHz VSON008X2030
EDA / CAD modellek
BR24G16NUX-3TTR modellek
Órajelfrekvencia
400 kHz
Tápfeszültség
1,6V ~ 5,5V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)