BR24G16NUX-3ATTR
DigiKey raktári szám
BR24G16NUX-3ATTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BR24G16NUX-3ATCT-ND - Vágott szalag (CT)
BR24G16NUX-3ATDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BR24G16NUX-3ATTR
Leírás
IC EEPROM 16KBIT I2C 8VSON
Vevői azonosító
Részletes leírás
EEPROM Memória IC 16Kbit I2C 1 MHz VSON008X2030
EDA / CAD modellek
BR24G16NUX-3ATTR modellek
Órajelfrekvencia
1 MHz
Tápfeszültség
1,6V ~ 5,5V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)