BR24G16NUX-3ATTR
DigiKey raktári szám
BR24G16NUX-3ATTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BR24G16NUX-3ATCT-ND - Vágott szalag (CT)
BR24G16NUX-3ATDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BR24G16NUX-3ATTR
Leírás
IC EEPROM 16KBIT I2C 8VSON
Vevői azonosító
Részletes leírás
EEPROM Memória IC 16Kbit I2C 1 MHz VSON008X2030
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BR24G16NUX-3ATTR modellek
Kategória
Memória interfész
I2C
Gyrt.
Órajelfrekvencia
1 MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Írási ciklusidő (szó, lap)
5ms
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Tápfeszültség
1,6V ~ 5,5V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)