BD33IA5WEFJ-E2
DigiKey raktári szám
BD33IA5WEFJ-E2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BD33IA5WEFJ-E2CT-ND - Vágott szalag (CT)
BD33IA5WEFJ-E2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BD33IA5WEFJ-E2
Leírás
IC REG LIN 3.3V 500MA 8-HTSOP-J
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 500mA 8-HTSOP-J
EDA / CAD modellek
BD33IA5WEFJ-E2 modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
0.25 mA
Max. üzemi áram
500 µA
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, lágyindítás
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 85°C
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles) szabadon lévő kontaktus
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
8-HTSOP-J
Dropout feszültség (max.)
0,6V / 500mA