SMLD12BN1WT86
DigiKey raktári szám
SMLD12BN1WT86TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SMLD12BN1WT86CT-ND - Vágott szalag (CT)
SMLD12BN1WT86DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SMLD12BN1WT86
Leírás
LED BLUE DIFFUSED 1608 SMD
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
kék 470nm LED jelzőlámpa - diszkrét 2,9V 0603 (1608 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SMLD12BN1WT86 modellek
Kategória
Lencse mérete
1,20mm x 0,80mm
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2,9V
Sorozat
Üzemi áram
5mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Jellemző hullámhossz
Szín
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Lencse színe
fehér
Gyártói tokozás
Lencse fényáteresztő képessége
diffúz
Méretek
1,60mm H. x 0,80mm Sz.
Fényerősség
Max. magasság
0,65mm