DX07S024WJ3R400 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
JAE Electronics
Raktáron: 5 583
Adatlap
Similar
GCT
Raktáron: 4 075
Adatlap
Similar
GCT
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
USB Type-C Connectors DX07 Series
DX07S024WJ3R400
DigiKey raktári szám
670-2950-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
670-2950-1-ND - Vágott szalag (CT)
670-2950-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DX07S024WJ3R400
Leírás
CONN RCPT USB3.1 TYPEC 24POS SMD
EDA / CAD modellek
DX07S024WJ3R400 modellek
Kategória
Végződtetés
forraszanyag
Tulajdonságok
kártyavezető
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 80°C
Névleges áram (Amper)
5A
Csatlakozó típusa
USB-C (USB TYPE-C)
Névleges feszültség
48V