BD33C0AFP-CE2
DigiKey raktári szám
BD33C0AFP-CE2TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BD33C0AFP-CE2CT-ND - Vágott szalag (CT)
BD33C0AFP-CE2DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BD33C0AFP-CE2
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 1A TO252-3
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 1A TO-252-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BD33C0AFP-CE2 modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
2.5 mA
Gyrt.
Max. üzemi áram
2.5 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
55dB (120Hz)
Alkatrész státusza
Aktív
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Kimenet típusa
Típusjelölés
autóipar
Szabályozók száma
1
Minősítés
AEC-Q100
Bemeneti feszültség (max.)
26,5V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Tokozás
TO-252-3, DPAK (2 kivezetés + fül), SC-63
Dropout feszültség (max.)
0,5V / 500mA