LD39150DT33-R
DigiKey raktári szám
497-6448-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
497-6448-1-ND - Vágott szalag (CT)
497-6448-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LD39150DT33-R
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 1.5A DPAK
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 1,5A DPAK
EDA / CAD modellek
LD39150DT33-R modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
2.5 mA
PSRR
65dB ~ 55dB (120Hz ~ 1kHz)
Alkatrész státusza
Aktív
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Tokozás
TO-252-3, DPAK (2 kivezetés + fül), SC-63
Bemeneti feszültség (max.)
6V
Gyártói tokozás
DPAK
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Alap típusszám
Dropout feszültség (max.)
0,4V / 1,5A