RBBA3000-50
DigiKey raktári szám
945-3463-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RBBA3000-50
Leírás
DC DC CONVERTER 0-60V 3000W
Gyártói standard átfutási idő
39 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nem izolált PoL modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 0 ~ 60V 50A 9V - 60V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RBBA3000-50 modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
50A
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
3000 W
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Tálca
Tulajdonságok
állítható kimenet, alaplemez, távoli BE/KI, távoli érzékelés
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Típus
Nem izolált PoL modul
Hatásfok
96%
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
Furatszerelt
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Tokozás
Fél tégla
Bemeneti feszültség (max.)
60V
Méretek
2,49" H. x 2,39" Sz. x 0,51" M. (63,2mm x 60,6mm x 13,0mm)