LP38691DTX-3.3/NOPB
DigiKey raktári szám
LP38691DTX-3.3/NOPBTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
LP38691DTX-3.3/NOPBCT-ND - Vágott szalag (CT)
LP38691DTX-3.3/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LP38691DTX-3.3/NOPB
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO252-3
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 500mA TO-252-3
EDA / CAD modellek
LP38691DTX-3.3/NOPB modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
55 µA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
100 µA
PSRR
55dB (120Hz)
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túl magas hőmérséklet
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
10V
Tokozás
TO-252-3, DPAK (2 kivezetés + fül), SC-63
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
TO-252-3
Dropout feszültség (max.)
0,55V / 500mA