RT9013-12GB
DigiKey raktári szám
1028-1053-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1028-1053-1-ND - Vágott szalag (CT)
1028-1053-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RT9013-12GB
Leírás
IC REG LINEAR 1.2V 500MA SOT23-5
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 500mA SOT-23-5
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
50 µA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
50dB (10kHz)
Alkatrész státusza
Hamarosan már nem vásárolható
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Tokozás
SC-74A, SOT-753
Kimeneti feszültség (min.)
1,2V
Gyártói tokozás
SOT-23-5
Dropout feszültség (max.)
0,4V / 500mA