ADP1710AUJZ-1.2-R7
DigiKey raktári szám
ADP1710AUJZ-1.2-R7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
ADP1710AUJZ-1.2-R7CT-ND - Vágott szalag (CT)
ADP1710AUJZ-1.2-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ADP1710AUJZ-1.2-R7
Leírás
IC REG LIN 1.2V 150MA TSOT-23-5
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 150mA TSOT-23-5
EDA / CAD modellek
ADP1710AUJZ-1.2-R7 modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
50 µA
Gyrt.
Max. üzemi áram
1.3 mA
Digi-Reel®
PSRR
58dB (1kHz)
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, Lekapcsolás feszültséghiány esetén (UVLO)
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Tokozás
SOT-23-5 vékony, TSOT-23-5
Kimeneti feszültség (min.)
1,2V
Gyártói tokozás
TSOT-23-5
Dropout feszültség (max.)
0,25V / 150mA