ADP121-AUJZ12R7
DigiKey raktári szám
ADP121-AUJZ12R7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
ADP121-AUJZ12R7CT-ND - Vágott szalag (CT)
ADP121-AUJZ12R7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ADP121-AUJZ12R7
Leírás
IC REG LIN 1.2V 150MA TSOT-23-5
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 150mA TSOT-23-5
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ADP121-AUJZ12R7 modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
21 µA
Gyrt.
Max. üzemi áram
40 µA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
70dB (10kHz)
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, Lekapcsolás feszültséghiány esetén (UVLO)
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Tokozás
SOT-23-5 vékony, TSOT-23-5
Kimeneti feszültség (min.)
1,2V