R-78B15-2.0
DigiKey raktári szám
945-3036-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
R-78B15-2.0
Leírás
DC DC CONVERTER 15V
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csere lineáris szabályozó DC/DC-átalakító 1 Kimenet 15V 2A 18V - 32V Bemenet
EDA / CAD modellek
R-78B15-2.0 modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
2A
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Hatásfok
96%
Bemeneti feszültség (min.)
18V
Méretek
0,45" H. x 0,33" Sz. x 0,69" M. (11,5mm x 8,5mm x 17,5mm)
Bemeneti feszültség (max.)
32V