R-78C15-1.0
DigiKey raktári szám
945-1393-5-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
R-78C15-1.0
Leírás
DC DC CONVERTER 15V 15W
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csere lineáris szabályozó DC/DC-átalakító 1 Kimenet 15V 1A 18V - 42V Bemenet
EDA / CAD modellek
R-78C15-1.0 modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
1A
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
15 W
Csőtár
Tulajdonságok
OTP, SCP
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Típus
Csere lineáris szabályozó
Hatásfok
96%
Bemeneti feszültség (min.)
18V
Bemeneti feszültség (max.)
42V
Méretek
0,46" H. x 0,33" Sz. x 0,41" M. (11,6mm x 8,5mm x 10,4mm)