R-78B15-1.0
DigiKey raktári szám
945-1048-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
R-78B15-1.0
Leírás
DC DC CONVERTER 15V 15W
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csere lineáris szabályozó DC/DC-átalakító 1 Kimenet 15V 1A 20V - 32V Bemenet
EDA / CAD modellek
R-78B15-1.0 modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
1A
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
15 W
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Hatásfok
97%
Bemeneti feszültség (min.)
20V
Bemeneti feszültség (max.)
32V
Méretek
0,45" H. x 0,33" Sz. x 0,69" M. (11,5mm x 8,5mm x 17,5mm)