R-78B12-2.0
DigiKey raktári szám
945-3041-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
R-78B12-2.0
Leírás
DC DC CONVERTER 12V
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csere lineáris szabályozó DC/DC-átalakító 1 Kimenet 12V 2A 15V - 32V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
R-78B12-2.0 modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
2A
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Tulajdonságok
OTP, SCP
Csomagolás
Csőtár
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
96%
Típus
Csere lineáris szabályozó
Rögzítés módja
Furatszerelt
Kimenetek száma
1
Tokozás
3-SIP modul
Bemeneti feszültség (min.)
15V
Méretek
0,45" H. x 0,33" Sz. x 0,69" M. (11,5mm x 8,5mm x 17,5mm)
Bemeneti feszültség (max.)
32V