R-78K12-2.0L
DigiKey raktári szám
945-R-78K12-2.0L-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
R-78K12-2.0L
Leírás
2A DC/DC-CONVERTER 'INNOLINE' SI
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nem izolált PoL modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 12V 2A 14V - 36V Bemenet
EDA / CAD modellek
R-78K12-2.0L modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
2A
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
24 W
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 90°C (teljesítménycsökkenéssel)
Hatásfok
96%
Rögzítés módja
Furatszerelt, derékszögű
Bemeneti feszültség (min.)
14V
Méretek
0,69" H. x 0,45" Sz. x 0,33" M. (17,5mm x 11,5mm x 8,5mm)
Bemeneti feszültség (max.)
36V