R-78B12-1.0
DigiKey raktári szám
945-1046-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
R-78B12-1.0
Leírás
DC DC CONVERTER 12V 12W
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Csere lineáris szabályozó DC/DC-átalakító 1 Kimenet 12V 1A 16V - 32V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
R-78B12-1.0 modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
1A
Gyrt.
Teljesítmény (Watt)
12 W
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), orvosi
Csomagolás
Csőtár
Tulajdonságok
OTP, SCP
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Típus
Csere lineáris szabályozó
Hatásfok
96%
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
Furatszerelt
Bemeneti feszültség (min.)
16V
Tokozás
3-SIP modul
Bemeneti feszültség (max.)
32V
Méretek
0,45" H. x 0,33" Sz. x 0,69" M. (11,5mm x 8,5mm x 17,5mm)