EPM78V2-12R0-01R0R
DigiKey raktári szám
283-EPM78V2-12R0-01R0R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EPM78V2-12R0-01R0R
Leírás
SWITCH REG DCDC CONV 1000MA 12V
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nem izolált PoL modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 12V 1A 15V - 32V Bemenet
Kategória
Max. kimeneti áram
1A
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Csőtár
Tulajdonságok
állítható kimenet
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 90°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
Nem izolált PoL modul
Hatásfok
95%
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
Furatszerelt
Bemeneti feszültség (min.)
15V
Tokozás
3-SIP modul
Bemeneti feszültség (max.)
32V
Méretek
0,46" H. x 0,30" Sz. x 0,40" M. (11,6mm x 7,6mm x 10,2mm)