RDTE-2.700-1090-NS1
DigiKey raktári szám
2151-RDTE-2.700-1090-NS1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
2151-RDTE-2.700-1090-NS1CT-ND - Vágott szalag (CT)
2151-RDTE-2.700-1090-NS1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
RDTE-2.700-1090-NS1
Leírás
BUZZER MAGN0.413X 0.35 SMD
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Hangjelzők Jelátalakító, Külső meghajtású mágneses 3.6 V 100mA 2,7kHz 85dB / 3,6V, 10cm Felületszerelt Forrasztási felületek (padek)
Kategória
Technológia
mágneses
Gyártó
Raltron Electronics
Hangnyomásszint
85dB / 3,6V, 10cm
Sorozat
Üzemi áram
100mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Csatlakozó elhelyezkedése
Oldal
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Meghajtó áramkör
Jelátalakító, Külső meghajtású
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemenet típusa
DC
Végződtetés
Forrasztási felületek (padek)
Névleges feszültség
3.6 V
Méretek
0,413" H. x 0,354" Sz. (10,50mm x 9,00mm)
Feszültségtartomány
2 ~ 5V
Max. magasság (beültetve)
0,114" (2,90mm)
Frekvencia
2,7kHz