RACM30-12SK/277
DigiKey raktári szám
945-RACM30-12SK/277-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RACM30-12SK/277
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 30W
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 2,5A 85 ~ 305VAC, 120 ~ 431VDC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RACM30-12SK/277 modellek
Kategória
Felhasználás
Háztartási berendezések, ITE (kereskedelmi), orvosi
Gyártó
Recom Power
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 90°C (teljesítménycsökkenéssel)
Sorozat
Hatásfok
90%
Csomagolás
Csőtár
Rögzítés módja
Furatszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
5-DIP modul, 4 kivezetés
Típus
zárt
Méretek
2,07" H. x 1,57" Sz. x 1,00" M. (52,5mm x 40,0mm x 25,5mm)
Tanúsítvány
CB, CE, cURus, EAC, UKCA
Bemeneti feszültség
85 ~ 305VAC, 120 ~ 431VDC
Szabvány azonosító
60335-1; 60601-1; 61010-1; 62368-1
Feszültség - 1. kimenet
12V
Hálózat oldali szabályozás
±0,5%
Max. kimeneti áram
2,5A
Terhelés oldali szabályozás
±1%
Teljesítmény (Watt)
30 W